Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna

YING YANG BATUR terjeszti a balinéz bájt. Tisztán természetes anyagokból áll. A korong külsejét rattan ágakkal, belsejét fekete és fehér kövekkel borítják. 2 m-es kábellel és kapcsolóval.

Asztali lámpák
Gyártó Woru
Ajánljuk Asztali lámpák Woru

Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna termékleírás

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna) terméket 27 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Woru

Gyakran ismételt kérdések a Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna?

A Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna terméket 27 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna terméket?

A Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barnaEAN kódja?

A Asztali lámpa Ying Yang Batur kerek 40 cm barna termék EAN kódja: 4250323844850

Még több terméket keresél a woru gyártótól?

Katalógusunkban az woru márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb woru termékeinek kínálatát.