Kategória LED asztali lámpák
Gyártó MERKURY MARKET
Eladó merkurymarket.hu
Ajánljuk LED asztali lámpák MERKURY MARKET

Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LBa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

LED asztali lámpák,

Teljes Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB termékleírás

A piacon sok izzó fix helyzetben van. Az univerzálisak lehetővé teszik sokoldalúbb beállításaikat egy vagy két helyen. Az általunk kínált irodai lámpa bármilyen irányba hajlítható, különböző szögekben. Forgassa vízszintesen vagy függőlegesen, forgassa az árnyékot a tengely körül. Mindez a rugalmas fejívnek köszönhetően lehetséges. Plaszticitása minden szobában megvilágítja a választott helyet. Megvilágíthatja a mennyezetet, falakat, asztalokat, íróasztalokat vagy padlókat. A lámpa két fontos funkcióval is rendelkezik: a fény tompítása és három világítási mód.

A merkurymarket.hu webáruházban a led asztali lámpák kategóriából a Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB) terméket 18 717 Ft-os áron vásárolhatod meg.

LED asztali lámpák,

MERKURY MARKET

merkurymarket.hu

Gyakran ismételt kérdések a Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB?

A Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB terméket 18 717Ft-tól vásárolhatod meg a merkurymarket.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB terméket?

A Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB terméket például a merkurymarket.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB Megnézheted a merkurymarket.hu oldalon.

❓ Mi a Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LBEAN kódja?

A Asztali lámpa Mida K-BL 1072 LED 8W LB termék EAN kódja: 5901425512275

Még több terméket keresél a merkury market gyártótól?

Katalógusunkban az merkury market márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb merkury market termékeinek kínálatát.