Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú

A Kugelblitz Gold nem csak fényforrás, hanem designtárgyként is funkcionál. A filigrán barna alapból egy aranyszínű fémgömbbel ellátott árnyékolóhoz vezet, amely filigrán résekkel hatékony fényhatást biztosít.

Asztali lámpák
Ablakpárkány lámpák
Gyártó Holländer
Ajánljuk Ablakpárkány lámpák Holländer

Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagúa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

Teljes Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú termékleírás

A feny24.hu webáruházban a ablakpárkány lámpák kategóriából a Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú) terméket 77 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

Holländer

Gyakran ismételt kérdések a Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú?

A Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú terméket 77 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú terméket?

A Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagúEAN kódja?

A Asztali lámpa KUGELBLITZ ARANY vas anyagú termék EAN kódja: 4250151312774

Még több terméket keresél a holländer gyártótól?

Katalógusunkban az holländer márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb holländer termékeinek kínálatát.