Gyártó Paul Neuhaus
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Belső lámpák Paul Neuhaus

Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák,

Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel

Teljes Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel termékleírás

Ez a barna színű műanyag asztali lámpa Alex multifunkcionális hatást fejt ki. Amellett, hogy tökéletes fényt biztosít a hálószobának könyvolvasás közben, ez a lámpa naptárral, ébresztővel és órával is rendelkezik. Ezáltal ideális éjszakai fényként és ébresztőórának is. Az érintő fényerővel könnyen beállíthatja a fényerőt. Ez a lámpa 3 különböző fénymóddal rendelkezik. 100% funkcionális fénytől legalább 30% -os atmoszférikus fényig terjedhet. Alex nem cserélhető LED-del (beépített LED) rendelkezik. A 3000 Kelvin és 350 lumen meleg fehér fényt biztosít a belső térben. A lámpa magassága 50 cm. A felső része is állítható, így eldöntheti, hol hagyja a fényt. Ez az asztali lámpa szép kiegészítést kölcsönöz a belső térnek elegáns kialakításának köszönhetően.

A lampaesfeny.hu webáruházban a belső lámpák kategóriából a Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel) terméket 26 387 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák,

Paul Neuhaus

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel?

A Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel terméket 26 387Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel terméket?

A Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - AxelEAN kódja?

A Asztali lámpa barna, LED-del, állítható, 3 lépésben tompítható - Axel termék EAN kódja: 04012248310595

Még több terméket keresél a paul neuhaus gyártótól?

Katalógusunkban az paul neuhaus márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb paul neuhaus termékeinek kínálatát.