Állólámpák
Gyártó Artemide
Ajánljuk Állólámpák Artemide

Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehéra következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér termékleírás

Az Ilio LED-es állólámpa egyszerű, minimalista dizájnjával győz meg. Alumíniumból készült, és a legmodernebb technológiával kínál univerzális fehér fényt. A fehér Integralis® láthatatlan, fertőtleníthető fénnyel biztosítja a baktériummentes környezetet. - opcionálisan kapcsolható a hozzá tartozó Artemide applikációval - fényerőszabályzóval

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér) terméket 369 576 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

Artemide

Gyakran ismételt kérdések a Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér?

A Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér terméket 369 576Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér terméket?

A Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehérEAN kódja?

A Artemide Ilio Integralis állólámpa 950 fehér termék EAN kódja: 8052993081599

Még több terméket keresél a artemide gyártótól?

Katalógusunkban az artemide márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb artemide termékeinek kínálatát.