Állólámpák
Gyártó Trio Lighting
Ajánljuk Állólámpák Trio Lighting

Álló világítás Hedda, szizálrost és féma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes Álló világítás Hedda, szizálrost és fém termékleírás

Hedda állólámpa keskeny vázzal és szizálból készült ernyővel A Hedda állólámpa jellegzetessége a szizálból készült ovális ernyő. Ez a barna természetes szál nagyon robusztus, sokoldalúan felhasználható, és a lámpának jellegzetes természetes megjelenést kölcsönöz. A Hedda rugalmasan használható, például a nappali fényforrásaként. A szizálszövés gyönyörű fény- és árnyékhatásokat hoz létre a lakótérben. Mivel a fényforrás részben látható, jó ötlet dekoratív fényforrásként használni. Az állólámpa be- és kikapcsolása a kábelbe integrált lábkapcsolóval történik.

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a Álló világítás Hedda, szizálrost és fém) terméket 85 521 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

Trio Lighting

Gyakran ismételt kérdések a Álló világítás Hedda, szizálrost és fém kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Álló világítás Hedda, szizálrost és fém?

A Álló világítás Hedda, szizálrost és fém terméket 85 521Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Álló világítás Hedda, szizálrost és fém terméket?

A Álló világítás Hedda, szizálrost és fém terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Álló világítás Hedda, szizálrost és fém raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Álló világítás Hedda, szizálrost és fém Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Álló világítás Hedda, szizálrost és fémEAN kódja?

A Álló világítás Hedda, szizálrost és fém termék EAN kódja: 4017807561302

Még több terméket keresél a trio lighting gyártótól?

Katalógusunkban az trio lighting márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb trio lighting termékeinek kínálatát.