Kategória Kulteri allolámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Kulteri allolámpák QAZQA

Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmeea következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kulteri allolámpák,

Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee

Teljes Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee termékleírás

Milyen vidám kültéri lámpa az Esmee! A két világító kör biztosítja, hogy kertje tökéletesen meg legyen világítva. Az Esmee alumíniumból készült és rozsdabarna színű. Mélysége 36 cm, magassága 50 cm, hossza 16 cm. Az álló kültéri lámpa integrált LED világítással rendelkezik. Ennek fénykibocsátása 2700 Kelvin. IP44-es értékének köszönhetően ellenáll a fröccsenő esőnek is. Teljesen feldobhatja kertjét az Esmee álló kültéri lámpával!

A lampaesfeny.hu webáruházban a kulteri allolámpák kategóriából a Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee) terméket 16 655 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kulteri allolámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee?

A Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee terméket 16 655Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee terméket?

A Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - EsmeeEAN kódja?

A Álló kültéri lámpa rozsdabarna 50 cm LED 2-lámpával IP44 - Esmee termék EAN kódja: 8718881135545

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.