Kategória Fali lámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Fali lámpák QAZQA

Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Bresciaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Fali lámpák,

Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia

Teljes Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia termékleírás

A Brescia Combi fali lámpa igazi kötelező darab a modern belső térben. Az olvasólámpa mindenképpen hasznos! A fali lámpa barna acél színnel és acélból készült szövettel. A lámpa magassága 30 cm, hossza 18 cm, szélessége 22 cm. A fali lámpa E27-es és GU10-es csatlakozóval rendelkezik. Ezeket a fényforrásokat mindenképpen külön rendelje meg. A Brescia Combi szabályozható, a fényerőszabályzót nem tartalmazza. Továbbra is nézheti ezt a falilámpát: micsoda gyöngyszem a Brescia Combi!

A lampaesfeny.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia) terméket 25 615 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Fali lámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia?

A Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia terméket 25 615Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia terméket?

A Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - BresciaEAN kódja?

A Acél falilámpa olvasólámpával és búrával 18 cm világosbarna - Brescia termék EAN kódja: 8718881154409

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.