3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés

A Rati mennyezeti lámpa rusztikus vintage megjelenésű, amelyet a rozsdabarna, régi kinézetűre díszített lakkozás hoz létre. A három foglalatba gömb alakú LED izzókat kell behelyezni.

Mennyezeti lámpák
Gyártó ORION
Ajánljuk Mennyezeti lámpák ORION

3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenésa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés termékleírás

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés) terméket 86 925 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

ORION

Gyakran ismételt kérdések a 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés?

A 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés terméket 86 925Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés terméket?

A 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenésEAN kódja?

A 3 égős Rati mennyezeti lámpa vintage megjelenés termék EAN kódja: 9003090256457

Még több terméket keresél a orion gyártótól?

Katalógusunkban az orion márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb orion termékeinek kínálatát.