Bútor / szekrényvilágítás
Szekrény alatti világitás
Gyártó Evotec
Ajánljuk Szekrény alatti világitás Evotec

3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-ela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Bútor / szekrényvilágítás, Szekrény alatti világitás,

Teljes 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el termékleírás

A Tain LED-es szekrény alatti lámpatest 3 darabos szettjében a beépített kapcsolónak köszönhetően választhat a fény színe között melegfehér vagy univerzális fehér. A karcsú és modern kialakítás egyedileg illeszkedik a legkülönfélébb fali szekrényekhez.

A feny24.hu webáruházban a szekrény alatti világitás kategóriából a 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el) terméket 65 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Bútor / szekrényvilágítás, Szekrény alatti világitás,

Evotec

Gyakran ismételt kérdések a 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el?

A 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el terméket 65 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el terméket?

A 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-elEAN kódja?

A 3 db LED pultvilágító lámpa Tain Color Switch-el termék EAN kódja: 4012676165606

Még több terméket keresél a evotec gyártótól?

Katalógusunkban az evotec márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb evotec termékeinek kínálatát.