2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel

A 2 lámpás Marco nosztalgikus jelleget az antikbarnára lakkozott, gyönyörűen formázott keretnek köszönheti. A fehér alabástromüvegek hangulatos fényt sugároznak.

Függőlámpák & Csillárok
Gyártó ORION
Ajánljuk Függőlámpák & Csillárok ORION

2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

Teljes 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel termékleírás

A feny24.hu webáruházban a függőlámpák & csillárok kategóriából a 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel) terméket 92 907 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

ORION

9003090200153

Gyakran ismételt kérdések a 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel?

A 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel terméket 92 907Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel terméket?

A 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggelEAN kódja?

A 2-izzós JANA függő lámpa alabástrom üveggel termék EAN kódja: 9003090200153

Még több terméket keresél a orion gyártótól?

Katalógusunkban az orion márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb orion termékeinek kínálatát.