Kategória Kulteri fali lámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Kulteri fali lámpák QAZQA

Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dániaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kulteri fali lámpák,

Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia

Teljes Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia termékleírás

Milyen menő ez a rozsdabarna Denkmark fali lámpa? Azonnal szívós és nyers tapintást kölcsönöz kertjének. Ezt az ipari rozsda színű Dániát gyönyörűen úgy tervezték, hogy az átlátszó árnyékának köszönhetően vonzóan megvilágítsa kertjét vagy teraszát. Ennek a Dániának az IP-értéke IP44, ezért úgy tervezték, hogy ellenálljon az esőnek. A Dánia ezen verzióját E27 intelligens fényforrással szállítják (4,5 watt és átlagosan 15 000 égési óra), amely könnyen kezelhető okostelefonjával vagy intelligens otthoni asszisztensével. A fényforrás maximum 470 lumen és 1800-4000 Kelvin. Ezt a fényforrást tetszőleges fényerősségre és fényszínre állíthatja. Mindig a megfelelő hangulat a kertben! Megjegyzés: Ha az árnyékban páralecsapódás látható, ennek oka lehet a LED-lámpák hőkibocsátásának hiánya, ami nem jelent problémát a lámpatest számára. Tegye teljessé kertjét ezzel a gyönyörű falilámpával!

A lampaesfeny.hu webáruházban a kulteri fali lámpák kategóriából a Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia) terméket 12 609 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kulteri fali lámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia?

A Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia terméket 12 609Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia terméket?

A Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - DániaEAN kódja?

A Intelligens kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 WiFi P45-tel - Dánia termék EAN kódja: 8718881142901

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.